Skip to main content
 
  • Eesti
EestiNorthernbirch.jpg

Teretulemast!

 
 

Northern Birch Credit Unioni jaoks on liikmed alati esikohal. Kooperatiivsetel põhimõtetel üles ehitatud finantsasutuses on viimane kui üks liige ka omanikuks; vastutame nende ees ja seame kõigi vajadused esikohale. Panustame oma liikmete ja kogukonna heaoluks. Pakume igaühele personaalset teenindust, leiame aega, et mõista erinevate inimeste rahalisi vajadusi ning aitame jõuda lahendusteni, millega oma eesmärke saavutada. 

Kolm Lõuna-Ontarios asuvat kontorit, juurdepääs Kanada suuruselt teisele pangamasinate süsteemile, mobiil- ja internetipangandus tagavad võimaluse pangatehinguid teha igal pool ja igal ajal.

--

Northern Birch Credit Union loodi Toronto Eesti Ühispanga ja Läti Ühispanga liitumisega. Mõlemate pankade jaoks on oluline liikmete ja kogukonna eest seismine, mis oli tugev alus kahe erineva rahva poolt loodud pankade ühinemiseks Northern Birch Credit Unioniks 1.jaanuaril 2020.

“Northern Birch” nimi peegeldab meie võimalust ühendada erinevaid kultuure läbi põhjamaiste avaruste. See peidab endas kasvu ja arengut ning jätkusuutlikkust. Kasepuu on põhjamaadele omane, see on vastupidav ja püsiv. Sageli kasvab see suuremas grupis siin seal laiades laantes - just nii nagu erinevad kogukonnad. Meie kujunemise loos peitub teadmine, et oleme iseenda tuleviku arhitektid. Meie juured on tugevad ja meie kultuur on tugevalt usalduspõhine. Northern Birch Credit Union seab esikohale meie pärandi ja kogukonna.Koos saame õitseda, areneda ja kasvada.

Liitu sinagi meie kogukonnaga ning tule Northern Birch Credit Union liikmeks!

 
 

Meie missioon

Tagada meie liikmetele finantsiline kindlustunne.

Panustada tugevate kogukondade ülesehitamisse.

Meie nägemus

Aitame teha õigeid finantsotsuseid, mis sobivad sinu elustiiliga ja eesmärkide saavutamisega.

Aitame teha õigeid finantsotsuseid, mis sobivad sinu elustiiliga ja eesmärkide saavutamisega.

 

Lisateave