Skip to main content
 
  • Latviešu
RigaLatvianorthernbirch.jpg

Esiet sveicināti!

 
 

Northern Birch Credit Union prioritāte ir mūsu biedri. Kā kooperatīvai finanšu iestādei mūsu biedri ir arī mūsu īpašnieki, mēs esam atbildīgi jūsu priekšā un vienmēr izvirzām jūsu vajadzības pirmajā vietā. Mēs sniedzam atbalstu, nākot pretim saviem biedriem un ieguldot sabiedrībā. Mēs piedāvājam personalizētu pieeju ikvienam, veltot nepieciešamo laiku, lai izprastu jūsu konkrētās finanšu vajadzības, un palīdzot atrast īstos risinājumus mērķu sasniegšanai.

Kredītsabiedrības trīs filiāles Ontario, piekļuve otram lielākajam bankomātu tīklam Kanādā, kā arī mobilās bankas aplikācija un internetbanka sniedz iespēju veikt finanšu darbības no jebkuras vietas un jebkurā laikā. 

--

Northern Birch Credit Union tika dibināta, apvienojoties bijušajām Toronto igauņu un Latviešu kredītsabiedrībām. Līdzīgā izpratne un vēlme rūpēties par saviem biedriem un kopienām saveda kopā abas pēc etniskās piederības veidotās kredītsabiedrības, tām apvienojoties un no 2020. gada 1. janvāra kļūstot par Northern Birch Credit Union.

Nosaukums Northern Birch (Ziemeļu bērzs) atspoguļo mūsu iespēju apvienot kultūras, kur ziemeļi satiek ziemeļus. Tas simbolizē izaugsmi un ilgtspēju. Bērzs aug tikai ziemeļu klimatā, tas ir izturīgs un neatlaidīgs. Bērzi visbiežāk aug birzīs, kas atrodamas ziemeļu puslodes mežos – gluži kā cieša sabiedrība. Mēs tiecamies būt paši savas nākotnes veidotāji. Mūsu saknes ir spēcīgas un mūsu kultūra cieši iesakņojusies uzticībā. Mūsu kultūras mantojums un sabiedrība ir Northern Birch Credit Union prioritāte.  Kopā mēs attīstāmies un augam.

Pievienojies un kļūsti par Northern Birch Credit Union biedru jau šodien!

 
 

Mūsu misija

Nodrošināt mūsu biedru finansiālo labklājību.
Veicināt spēcīgāku biedru kopienu veidošanu.

Mūsu vīzija

Palīdzēt pieņemt pareizos finanšu lēmumus, kas piemēroti tieši jums un jūsu mērķu sasniegšanai.
Mūsu biedri un mūsu kopiena vienmēr ir mūsu prioritāte. 
 

Uzzini vairāk

 

Jautājumi?